25.06.2026 14:42
Робоча поїздка Володимира Бучка на Миколаївщину: ключові питання лісової галузі та екології
24 червня 2026 року на Миколаївщині відбулася робоча поїздка першого заступника голови Держлісагентства України Володимира Бучка. У межах візиту відбувся круглий стіл, присвячений вирішенню низки актуальних питань регіону.
Головні теми, що обговорювалися:
- ►передача самозалісених територій та оформлення речових прав на землі лісогосподарського призначення ДП «Ліси України».
- ►перспективи та умови відкриття нового сезону полювання.
- ►зміна статусу та меж заповідного урочища «Андріївське».
До обговорення долучилося керівництво області, представники профільних управлінь та екологічних відомств:
♦ Георгій Решетілов – перший заступник начальника Миколаївської ОВА;
♦ Ігор Щербина – перший заступник голови Миколаївської обласної ради;
♦ Юрій Ребар – начальник Південного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства;
♦ Олександр Грицай – директор філії «Південний лісовий офіс» ДСГП «Ліси України»;
♦ Олена Піскун – директорка департаменту агропромислового розвитку Миколаївської ОВА;
♦ Дмитро Мац – заступник начальника управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОВА;
♦ Алла Ряжських – голова екологічної комісії Миколаївської обласної ради;
♦ Андрій Кузюк – перший заступник начальника Держекоінспекції Південно-Західного округу.
За результатами зустрічі сторони узгодили чіткий план дій для розв'язання порушених питань. Учасники підтвердили готовність до подальшої тісної співпраці між Миколаївською ОВА, обласною радою, представниками лісової галузі та природоохоронними структурами.