• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору

Повідомлення про оприлюднення проєкту  регуляторного акту

Повідомлення про оприлюднення проєкту  регуляторного акту

рішення Миколаївської обласної ради «Про встановлення ставок рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Про встановлення ставок рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів» та аналізу його регуляторного впливу.

Прийняття цього рішення забезпечить державне регулювання та контроль в галузі  охорони, збереження, і раціонального використання всіх видів лісових ресурсів місцевого значення та надходження до місцевих бюджетів коштів від  сплати збору за їх використання.

Зауваження та пропозиції приймаються розробником проєкту регуляторного акта – Південним міжрегіональним управлінням лісового та мисливського господарства  – протягом місяця з дня оприлюднення даного проєкту на офіційному веб-сайті розробника за посиланням:

Південне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства.

З текстом проекту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися також у Південному міжрегіональному управлінні лісового та мисливського господарства (м. Миколаїв, проспект Центральний,16).

Please follow and like us:
RSS
Facebook
Twitter