• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору

ПЕРША ЛІСОВПОРЯДНА НАРАДА З ЛІСОВПОРЯДКУВАННЯ ЛІСОВОГО ФОНДУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  Південним міжрегіональним управлінням лісового та мисливського господарства 05 травня організована та проведена перша  нарада з лісовпорядкування лісового фонду філій Південного лісового офісу ДП «Ліси України» на території Миколаївської області.

Проведення наради зумовлено необхідністю проведення базового лісовпорядкування і пов’язане зі змінами організації території в лісовому фонді в результаті злиття державних лісогосподарських підприємств в філії ДП «Ліси України» та закінченням ревізійного періоду.

Нарада відбулась за участю  начальника Південного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства, директора Південного лісового офісу, начальника партії комплексної лісовпорядної експедиції ВО «Укрдержліспроект»,  заступника начальника Головного управління Держгеокадастру в Миколаївській області, начальника відділу лісового господарства  Департаменту лісового господарства ДП «Ліси України», директори та головні лісничі філій: «Баштанське лісове господарство», «Вознесенське лісове господарство», «Врадіївське лісове господарство», «Миколаївське лісове господарство», головний інженер, начальники партій комплексної лісовпорядної експедиції ВО «Укрдержліспроект».

Заслухавши доповідь спеціалістів ВО «Укрдержліспроект» про об’єми строки та способи проведення лісовпорядних робіт на Миколаївщині. Обговорено проблемні питання та прийнято конструктивне рішення щодо проведення робіт  ( адже 20 % території лісових насаджень Миколаївської області забрудненні вибуховими речовинами внаслідок збройної агресії з боку рф). Доступ до таких територій неможливий. Такі ділянки несуть загрозу для безпеки і здоров’я людей та потребують розмінування та перевірки ДСНС. Всі учасники наради висловили готовність  до плідної співпраці та вирішенню питання пов’язаних з лісовпорядкуванням державного лісового фонду Миколаївщини.

Please follow and like us:
RSS
Facebook
Twitter