• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору

Навчання з візуальної ідентифікації вибухонебезпечних предметів

Навчання з візуальної ідентифікації вибухонебезпечних предметів та правилам поводження при їх виявлені.  За оцінками ООН, Україна – одна з найбільш замінованих країн в світі. Раніше, чи не щодня працівники ДСНС України знешкоджували боєприпаси часів Другої світової війни. 3 початку повномасштабної російсько-Української війни, ситуація значно погіршилася: в зоні проведення бойових дій та на деокупованих територіях піротехніки знешкоджують сотні боєприпасів за день.

3 метою підвищення рівня обізнаності лісівників щодо алгоритму дій у надзвичайних ситуаціях та заходами, які необхідно вжити до прибуття рятувальників і працівників поліції на місце виявлення вибухонебезпечного предмета,  28 серпня  2023 року представник ГУ ДСНС у Миколаївській області провів навчання для працівників Південного міжрегіональне управління ЛМГ щодо візуальної ідентифікації правил поводження з вибухонебезпечними предметами та ознайомив з правилами поведінки в таких випадках:

 – Негайно повідомити чергові служби органів внутрішніх справ, цивільного захисту; – Не підходити близько до предмету, огородити його та не допускати до знахідки інших людей;

– Припинити всі види робіт в районі виявлення вибухонебезпечного предмету;

-Не користуватися засобами радіозвʼязку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух);

– Дочекатися прибуття фахівців; вказати місце знахідки та повідомити час її виявлення.   Розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів займаються тільки підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт. Зараз, в умовах воєнного стану, лісівники закликають громадян бути вкрай обережними і утриматися від відвідування лісових масивів. Для відпочинку – скористатись спеціально облаштованими рекреаційними зонами, де можна безпечно і комфортно провести дозвілля.

Please follow and like us:
RSS
Facebook
Twitter