• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору

Верховна Рада України підтримала важливі законодавчі рішення не лише для довкілля, а й для здоров’я кожного українця

Сьогодні 256 народних депутатів підтримали у другому читанні законопроєкт № 8410, який вдосконалює норми чинного Закону України «Про оцінку впливу на довкілля». 💬“Це дасть змогу пришвидшити повоєнне відновлення України та стимулювати розвиток бізнесу з урахуванням довкіллєвої складової. Процедура стане зручнішою, доступнішою та швидшою”, – коментує Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець.Коротко, що зміниться:

➡️Цифровізація та спрощення;

➡️Скорочення строку проведення з 216 до 67 днів;

➡️Громадські слухання під час дії воєнного стану проходитимуть у форматі відеоконференцій;

➡️Адресне інформування про всі етапи процедури кожного підписника в реєстрі.Також народні депутати 259 голосами підтримали поданий Президентом України Володимиром Зеленським законопроєкт №0208 про ратифікацію Конвенції про безпеку в застосуванні хімічних речовин на виробництві №170. Важливе рішення для побудови нової системи хімічної безпеки в нашій країні.За словами Міністра:

➡️в Україні використовується близько 70 тисяч різних хімічних речовин. Щороку в обіг надходить майже 1 500 речовин.

➡️на території нашої країни знаходиться більше 1 тис. об’єктів, які використовують у своїй діяльності близько 5 тис. тонн хлору та 213 тис. тонн аміаку.Україна підписала Конвенцію ще у 1990 році, але з того часу жодних юридичних дій щодо її ратифікації не було здійснено. Сьогодні парламентарі виправили ситуацію.💬“Тепер ми зможемо привести свої стандарти хімічної безпеки у відповідність до найкращих міжнародних практик, підвищити імідж нашої держави. А головне – знизити ризики, пов’язані з хімічними речовинами, які використовуються в Україні. Захистити наше довкілля та наших людей”, – зауважив Руслан Стрілець.

Джерело: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Please follow and like us:
RSS
Facebook
Twitter