• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору

Заступник голови Віктор Смаль: Сьогодні ми маємо не лише долати наслідки війни, а й працювати над подальшим розвитком галузі

Спільно з командою фахівців Державне агентство лісових ресурсів України провів зустріч із керівництвом FSC Ukraine та FSC International.

Сьогодні ми маємо не лише долати наслідки війни, а й працювати над подальшим розвитком галузі, тому питання відповідності українського лісового господарства міжнародним вимогам та стандартам сертифікації FSC є вкрай важливим.

В ході зустрічі говорили про зміни в системі управління лісовим господарством в умовах воєнного стану та адміністративної реформи.

Відповідність стандартам FSC – це також крок до Європейського Союзу та визнання української деревини на міжнародному ринку.

FSC – це високі стандарти та контроль. Щоб це реально працювало в подальшому, домовилися продовжити співпрацю з FSC у сфері розвитку сталого лісового господарства та покращення іміджу лісової галузі України на національному та міжнародному рівнях.

Також, найближчим часом починаємо роботу над розробленням механізму надання сертифікатів FSC лісовим господарствам з частково замінованими територіями.

Джерело: Заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Віктор СМАЛЬ

Please follow and like us:
RSS
Facebook
Twitter