• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору

Пожежа в лісових насадженнях Миколаївського лісництва

19 травня 2023 року о 12.35 годині виявлено лісову пожежу в кварталі 107 виділ 14,15 Миколаївського лісництва філія «Миколаївське ЛГ». Пожежа сталася в шпилькових насадженнях 65 річного віку.

До ліквідації лісової пожежі були задіяні сили та засоби лісогосподарського підприємства та ГУ ДСНС, завдяки оперативним діям, пожежу ліквідовано о 13.30 год. на площі 0,50 га.

Лісівники Миколаївщини звертаються жителів та гостей Миколаївщини з проханням дотримуватися вимог пожежної безпеки в лісах.

Статтею 77  Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність, а саме:

 1. Порушення вимог пожежної безпеки в лісах – тягне за собою накладення штрафу на громадян від дев’яноста до двохсот сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1530 грн.- 4590 грн.) і на посадових осіб – від двохсот сімдесяти до дев’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (4590 грн.- 15300 грн.).

2.Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двохсот сімдесяти до дев’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (4590 грн.- 15300 грн.) і на посадових осіб – від шістсот тридцяти до однієї тисячі восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (10710 грн. –  30600 грн.).

Головний спеціаліст відділу

охорони та захисту лісів

Марія Пономарчук

Please follow and like us:
RSS
Facebook
Twitter