• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору

Піклуємося про комфортний відпочинок в українських лісах.

Так, навіть під час війни. Зараз, коли діє заборона на відвідування лісу, це ще більш актуально.

📍Волинь – лідер серед областей за розвитком рекреації, туризму і мисливського господарства. Провели тут засідання колегії – кожному є, чим надихнутися у волинських колег і запровадити досвід в інших областях.

❗️Відвідування спеціалізованих лісових зон дозволяє мінімізувати лісові пожежі, тому що переважна більшість загорянь трапляється саме через необережне поводження людини з вогнем. Одне не до кінця погашене багаття може призвести до десятків згорівших гектарів лісу.

Крім цього, для контролю пожеж в лісі волинські лісівники використовують нову програму місцевого виробника «Пожежник». Вона автоматично визначає місце пожежі, вибудовує найшвидший маршрут від ЛПСу до загоряння, інформацію передає на пожежний автомобіль.

🌰Окремо хочу розказати про виробництво на Волині власної еко-продукції. Лісівники виготовляють крем-мед, березовий сік, варення, заморожену і сублімовану продукцію. Ці товари користуються попитом за кордоном. Продукти експортують у Польщу, Німеччину, Ізраїль, США та в інші країни. В Україні їх можна придбати в “Лісовичках” у рекреаційних зонах та в інтернет-магазині. Спробуйте – не пошкодуєте.

Який висновок❓Головний пріоритет для нас це, звичайно, працювати на Перемогу та підтримувати економіку країни.

✔️Станом на сьогодні, ресурсна допомога ЗСУ складає сотні мільйонів гривень. Ми передаємо військовим паливно-мастильні матеріали, дрова, круглі лісоматеріали, пилопродукцію. Продовжимо це робити і далі!

При цьому ми дбаємо про людей, які хочуть відпочити. Нам це дозволяє мінімізувати лісові пожежі, а також здоров’я та життя людей, коли ліси заміновані.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Державне агентство лісових ресурсів України

Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства

Please follow and like us:
RSS
Facebook
Twitter